HAKKIMIZDA

 • Bir rivayete göre biz müşterilerimizin beklentilerini tam ve zamanında karşılıyormuşuz. İşimizi çok iyi, çok kaliteli yapıyormuşuz. Biz değil, müşterilerimiz söylüyor.

 • Murat Süter

  Kreatif Direktör

  Stratejist ile çalışmanın en büyük keyfi, bir projeyi sıfır noktasında teslim ettiğinizde; iyi bir vizyonla ele alınacağını, birlikte çalışırken iş etiği ve dürüst iletişimin öncelikli olacağını, kreatif anlamda tatmin edeceğini ve iyi sonuç vereceğini bilmenizdir.

 • Derya Sazak

  Genel Yayın Yönetmeni

  Stratejist’in bizim için oluşturduğu strateji, tasarladıkları TV imaj reklam filmleri, bir gazetenin temposuna yetişecek hızlı kreatif çözümleri sayesinde beraber başarılı çalışmalar gerçekleştirdik. Onlar bizim tam istediğimiz işleri üstelik çok ekonomik olarak yaptılar.

 • Marie Udal

  Pazarlama Müdürü

  Stratejist'i yüksek kaliteli hizmet anlayışları ve her zaman harika sonuçlar elde ettikleri için öneririm. Onlarla 2 seneden fazla çalıştım ve her zaman çalışmalarından çok memnun kaldım.

 • Ufuk Batur

  L’Oreal Luxe Pazarlama Müdürü

  Lüks markaların bugün ihtiyacı olan Influencer yönetimi konusu bizler için her zaman çok hassas bir konu olmuştur. Bunun nedeni markalarımıza bu alanda doğru strateji ve lüks kalitesini getirecek ajansların ülkemizde nadir bulunmasıydı. İşte bu noktada Stratejist bize yepyeni bir medya modeli yarattı. Hem de bunu vizyoner ve marklarımızın çizgisine yakışır şekilde başardı. Bu yeni medya kanalı bizler için geleceğin en büyük kanalı. Stratejist ise bunu yapmanın en doğru adresi.

 • Duygu Beşbıçak

  Kurumsal İletişim Direktörü

  Bir ilişkinin temelinde en olması gereken güven duygusunu layığıyla hissettiren, her işi tam zamanında, full motivasyon, istek ve eğlenceyle tamamlayan, kendinizi evinizde hissetttiğiniz yegane ajans. Stratejist ile 6 senede pek çok projeyi başarıyla hayata geçirdik. İlk günkü heyecanımızı hiç kaybetmedik. Bundan sonra da aynı başarı ile çalışmalarımıza devam edeceğiz.

 • Onur Seylan

  Grup Ürün Müdürü

  Stratejist ile çalışırken markayı zamanla en az sizin kadar iyi tanıdıklarını ve benimseyip sahiplendiklerini görebilirsiniz. Kendilerini sosyal medya yönetiminde; marka DNA’sına uygun -metinsel ve görsel olarak yaratıcı- içerik üretme ve takipçiler ile sürekli iletişim konusunda oldukça başarılı buluyorum. Ayrıca her an erişilebilir olmaları da büyük bir artı.

 • Osaid Farooqui

  Satış & Pazarlama Müdürü

  Stratejist ekibi bizim ihtiyaçlarımızı doğru şekilde anladı, agresif teslim tarihlerine rağmen işler zamanında tamamlandı ve sonuçlardan çok memnun kaldık. Biz bu ilişkiyi çok değerli görüyoruz ve ekibin profesyonelliğine saygı duyuyoruz. Sedef Senar’a özellikte teşekkür ediyorum; ileride yapacağımız herhangi bir marka çalışmasında, kendisi görüşeceğim tek kişidir.

 • Şentürk Fahralı

  Yönetim Kurulu Başkanı

  İş hayatında yaşanan en büyük zorluk karşı tarafa kendini tam ve net olarak anlatabilmektir. Stratejist ile bunun tam tersi oldu; bizi tam ve net olarak çabucak anladı, ortaya tam istediğimiz gibi bir kurumsal kimlik, etiketler, ambalajlar, kataloglar ve web sitesi, sonuç olarak harika bir marka çıktı. Çalışmak kolay, bir o kadar da eglenceli oldu.

 • Savaş Yılmazer

  Reklam Grup Başkanı

  Milliyet Kitap için yaptığınız ilan ile okur kitlemizi o kadar güzel anlatmışsınız ki, mükemmel bir iş. Bence Kristal Elma’yı hak ediyor.

 • Atakan Akman

  Genel Müdür Yardımcısı

  Sektörden birçok arkadaşım hangi ajansla çalıştığımızı sordu. Onlar için bizim sektörde böyle yaratıcı reklam çalışmaları alışılmadık bir durumdu.